Strona główna

 

 

 

KANCELARIA „CONSENSUS”

 

MEDIACJA

 

 

JEŻELI ZMAGASZ SIĘ Z KONFLIKTEM PARTNERSKIM ALBO POZOSTAJESZ W SPORZE CYWILNYM LUB GOSPODARCZYM A CHCESZ UNIKNĄĆ PROCESU SKORZYSTAJ Z POMOCY PRAWNIKA-MEDIATORA 

MEDIACJA JEST PROCESEM ZAPEWNIAJĄCYM OBOPÓLNĄ WYGRANĄ W PRZECIWIEŃSTWIE DO SĄDU, KTÓRY ROZSTRZYGA O RACJI I WYGRANEJ JEDNEJ ZE STRON ORAZ PRZEGRANEJ DRUGIEJ. DZIĘKI KONCENTRACJI NA PRZYSZŁOŚĆ CELEM MEDIACJI JEST ZNALEZIENIE ROZWIĄZANIA NIE ZAŚ WSKAZANIE WINNEGO ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI  

Mediacja to nowoczesna usługa na pograniczu prawa i psychologii. Obejmuje swoim zakresem:

prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo spadkowe, prawo alimentacyjne, prawo ubezpieczeniowe, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania pracownicze itp. 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ MEDIACJI W SPRAWACH RODZINNYCH, CYWILNYCH I GOSPODARCZYCH

więcej


OPRACOWYWANIE STRATEGII ROZWODOWYCH

 

Nie wiesz jak przygotować się do separacji/rozwodu?

Skorzystaj z fachowej pomocy Prawnika – Mediatora już dziś!

Pierwsza konsultacja gratis!

W ramach bezpłatnej konsultacji pomogę Ci w podjęciu decyzji dotyczącej mediacji, separacji lub rozwodu!

Na stronie Kancelarii Consensus znajdziesz także porady dotyczące rozwiązywania konfliktów małżeńskich i przygotowania się do sprawy rozwodowej – sprawdź w zakładce BLOG!

więcej


SPRAWY SPÓŁKOWE

 

  

JEŚLI CHCESZ ZAŁOŻYĆ LUB PRZEKSZTAŁCIĆ SWOJĄ SPÓŁKĘ  LUB POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEJ OBSŁUGI SPÓŁKI SKORZYSTAJ Z POMOCY NASZEJ KANCELARII 

Doradztwo Prawne Kancelarii Consensus to pakiet usług prawnych dopasowanych do potrzeb Klienta według specyfiki prowadzonej działalności, szacowanego zapotrzebowania na usługi prawne oraz preferowanego sposobu współpracy z Kancelarią.

Kancelaria Consensus oferuje indywidualne podejście do każdego klienta i jego sytuacji oraz do konkretnych potrzeb klienta.

W ramach praktyki prawa cywilnego i handlowego Kancelaria Consensus zajmuje się doradztwem prawnym na rzecz klientów indywidualnych zakresie zakładania i przekształcania spółek prawa cywilnego i handlowego (umowy spółek cywilnych, osobowych i kapitałowych, wpisy do KRS).

W tym zakresie świadczymy usługi doradztwa związanego ze sporządzaniem projektów umów cywilnoprawnych (np. umowy sprzedaży) oraz ugód pozasądowych, jak również przygotowywaniem projektów uchwał spółek handlowych, pozwów, pism procesowych oraz środków zaskarżania.

Kancelaria Consensus specjalizuje się także w przejęciach, restrukturyzacji, likwidacji, a także skupowaniu spółek prawa handlowego (głównie spółek z o.o.).

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ W ZAKRESIE DORADZTWA PRAWNEGO ORAZ PRZEJĘCIA I  SKUPU SPÓŁEK  

więcej


Partnerzy:
KONTAKT DO MNIE
Katarzyna Zboś
PRAWNIK MEDIATOR

ul. Św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa
tel: 509-042-226
email: zbos.katarzyna@gmail.comPrawnik Mediator